Kaip išgyventi VR žaidimo pinklėse

Andrius Lekavičius

Andrius Lekavičius – įvairiapusis istorijų kūrėjas (angl. storyteller) ir interaktyvus vaizdų, formų ir medijų orkestras. Sėkmingai įgyvendino eilę projektų įvairiose medijos platformose: nuo prekės ženklo įvaizdžio iki VR patirties kūrimo, nuo reklaminių klipų iki savo pirmo pilnametražio filmo „Mes už… Lietuvą!“ režisavimo.

Kaip išgyventi VR žaidimo pinklėse.
Balandžio 13 d. 16:00

Bartoš Polonski

Menininkas, programuotojas, “Gluk Media” bendrasteigėjas (Lietuva)

Bartoš Polonski gimė 1981, Vilniuje, kur šiuo metu gyvena ir dirba. Vilniaus dailės akademijoje įgijo medijos meno magistro laipsnį. Dirbdamas “Ars Electronica Futurelab” Lince ir “Urbonas Studio MIT (Masačusetso technologijų institutas)” Kembridže jis sukūrė naujus vartotojų sąsajos potyrius. Pastarąjį dešimtetį kūrėjas skyrė interaktyvių sprendimų viešose erdvėse, interjere ir architektūroje relizavime pasauliniu mastu. Barto projektuose yra naudojamos biometrikos, judesių atpažinimo, vaizdų apdorojimo ir kitos HCI (Žmogaus – kompiuterio interakcijos) technologijos.

Šiuo metu, kartu su savo komanda, jis kuria 3D architektūrines ir mokomąsias vizualizacijas virtualios realybės kontekste.

Kaip išgyventi VR žaidimo pinklėse.
Balandžio 13 d. 16:00