Pranešimas: „VR animacija: „Rain or Shine“. Mariano Melman, Michal Firkowski („Nexus Studios“).

ŠEŠTADIENIS
Vasario 4 d.
11:00 – 12:00

* Įėjimas nemokamas
** Anglų kalba be vertimo

Mariano Melman

„Nexus Studios“ prodiuseris (Jungtinė Karalystė), Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir žaidimų industrijos tinklo narys.

2009 m. su pagyrimu baigęs animacijos studijas Londono komunikacijos koledže, Mariano pradėjo režisuoti trumpametražius filmus, muzikinius klipus ir TV reklamas, o 2010 m. įsidarbino „Passion Pictures“ animacijos prodiuseriu. Tuo metu jis dirbo su tokiais klientais kaip „Vodafone“, „Toyota“, „Unilever“, „Diageo“, „Renault“, HSBC, „Visa“ bei garsiais menininkais – Damonu Albarnu („Everyday Robots“), Spike’u Jonze’u („Her“), Stevanu Riley („Listen to me Marlon“). „Nexus Studios“ Mariano prodiusuoja pačius įvairiausius animacijos projektus: 360°/VR interaktyvius filmus („Google Spotlight Stories“), internetinius projektus („Facebook Groups“), interaktyvius meno projektus („1600/White House One Dollar“, „Qualcomm Invisible Museum“).

Michal Firkowski

„Nexus Studios“ žaidimų kūrėjų komandos vadovas (Jungtinė Karalystė), Baltijos jūros ir Šiaurės šalių animacijos ir žaidimų industrijos tinklo narys.

Baigęs 3D animacijos studijas SUPINFOCOM universitete Prancūzijoje, Michalas pastarąjį dešimtmetį dirbo su tokiomis garsiomis studijomis kaip „Platige Image“ (Lenkija), „Aardman“ (Jungtinė Karalystė) ir „Digital Magic“ (Tailandas). Vadovaudamas žaidimų kūrėjų komandai, jis dirba su animaciniais TV serialais, virtualios realybės projektais ir reklamomis. Michalas didžiai tiki VR kaip pasakojimo terpe ir kūrybos įrankiu ir yra įsipareigojęs kuo geriau pažinti šią nežinomą teritoriją.