Video žaidimų pristatymas

Bear With Me

Exordium Games

Exordium Games — 2014 m. Zagrebe (Kroatija) įkurta nepriklausoma studija. Jos tikslas — suteikti žaidėjams nepakartojamų patirčių, kaip ir kada jie bežaistų.

Bear With Me — tai 2D nespalvotas point&click noir žanro „siaubo“ nuotykis. Žaidimą Bear With Me (angl. Bear = tverti arba meška) įkvėpė tokia point&click klasika, kaip Monkey Island ir Grim Fandango, kuriuos prisimenam kasdien. Tuos žaidimus žaidė kelios kartos, ir nors sunku suplanuoti žaidimo sėkmę, Bear With Me sudomins jus tokiu pačiu „trenktu“ humoru, keistais nuotykiais ir pažįstamų pavadinimų noir parodija, atsiskleidžiančioje nespalvoto „siaubiako“ atmosferoje.

On Rusty Trials

Black Pants Studio — nepriklausoma žaidimų studija, įsikūrusi Kaselyje ir Berlyne. Komandą sudaro trys programuotojai, animatorius, komiksų piešėjas ir rinkodaros, viešųjų ryšių bei socialinių tinklų nindzė. Black Pants tiki nauja ir inovatyvia žaidimų mechanika, dėmesingumu detalėms ir nepakartojama išvaizda.

Scape Engine pagalba jie kuria tokius kompiuterinius ir konsolinius žaidimus, kaip Tiny & Big ir On Rusty Trails. Scape Engine 2002 m. buvo sukurtas nuo nulio ir nuolat tobulinamas.

Black Pants yra oficialiai licencijuotas PlayStation 4,
Xbox One, Wii U ir PlayStation Vita žaidimų kūrėjas.

Black The Fall

Sand Sailor Studio
Sand Sailor Studio — nepriklausoma žaidimų studija, kurią 2014 metais Bukarešte (Rumunija) įkūrė Cristianas Diaconescu, Nicoleta Iordanescu ir Emilis Nestoras. Šiuo metu komanda dirba prie Black the Fall (blackthefall.com) — atmosferinio galvosūkių žaidimo, kuris vyksta distopinėje eroje, įkvėptoje komunistinės Rumunijos praeities.

Viskas prasidėjo nuo dalyvavimo Square Enix Collective surengtame konkurse, kuriame komanda pristatė Black the Fall prototipą. Teigiamas įvertinimas padėjo paleisti sėkmingą Kickstarter kampaniją. Vėliau kūrėjai sudalyvavo Execution Labs programoje ir nutarė žaidimą pakeisti. Nuo tada Sand Sailor Studio išaugo į 9 kūrėjų komandą: jie visi dirba prie Black the Fall, kurį planuojama paleisti 2017 m. pirmoje pusėje. Sand Sailors Studio kuria remdamiesi kultūros žiniomis, todėl jų sukurti žaidimai aštrina protą, užuot jį bukinę.

Black the Fall — tai atmosferinis galvosūkių žaidimas, kuris vyksta distopinėje komunizmo eroje. Žaisdami Blacko, paklusnaus fabriko darbininko, vaidmenyje, gaunate progą pergudrauti sistemą, tačiau kelias į laisvę grįstas galvosūkiais, spąstais ir manipuliacija. Sugenda durys — iškyla galimybė. Bet kaip išgyvensi atsidūręs laisvėje?

Pepi House

PEPI PLAY STUDIO
PEPI PLAY — tai maža nepriklausoma žaidimų studija iš Vilniaus, kurianti aukščiausios kokybės mobiliąsias aplikacijas vaikams. „Pepi Play“ linksmina viso pasaulio vaikus, siūlydama jiems įvairių žaidimų ir skaitmeninių žaislų, išsiskiriančių aukščiausia kokybe ir dėmesiu detalėms. „Pepi Play“ žaidimai sulaukė tarptautinės žiniasklaidos pripažinimo ir daugybės apdovanojimų už kokybę. Šie žaidimai — tai mažieji pagalbininkai ir linksmintojai, turintys ir edukacinės vertės. „Pepi“ žaidimai labai populiarūs JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Skandinavijoje. Studija taip pat sulaukė pagyrimų iš mokytojų ir bendruomenių su specialiaisiais poreikiais.

Festivalio BLON metu PEPI PLAY pristatys savo naujausią mobiliąją aplikaciją — interaktyvų žaislą „Pepi House“. Lankytojai galės išbandyti ir kitas programas, tarp jų — „Pepi Bath 2“ (padeda mokytis kasdienių pareigų). Festivalyje dalyvaus studijos vadovas Adas ir dailininkė Indrė, tad būtinai prieikite pasisveikinti. Jei pasiseks, būsite vieni pirmųjų, išbandysiančių naują, dar neišleistą žaidimą!

Robo Settlers

Sneaky Box
Legendinė nepriklausomų lietuvių kūrėjų grupė, tyrinėjanti, aiškinanti ir skleidžianti žaidimų evangeliją mūsų regione. Ateikite susipažinti su Robo Settlers sumeistravusia SneakyBox komanda — Deividu, Ryčiu, Laura, Liutauru ir Justu.

ROBO SETTLERS — tai nuotykių žaidimas, kviečiantis tyrinėti naujus, dar nepažintus pasaulius. Kol kūrėjų komanda žengia drąsius žingsnius į visiškai naują Defold visatą, žaidėjai kviečiami vadovauti linksmai robotų gaujai.
Tau, šefe, teks nuvesti robotukus į sėkmę! Samdyk ir padėk jiems kopti karjeros laiptais, spręsdamas bokšte kylančias problemas. Ieškok atsakymų į galvosūkius, tobulink bokšto viršūnėje esančią raketą, rink robotus-favoritus ir keliauk tyrinėti kitų planetų, kur tave pasitiks nauji iššūkiai!

VOKABULANTIS

Autorius: Johanas Oettinger

Vokabulantis yra epizodinis žaidimas, kuriame susijungę lėlinės animacijos ir kompiuterinio žaidimo bruožai leidžia patirti ir atrasti poetinę kalbos tikrovę.

Žaidimas daro kalbą apčiuopiamą. Lėlinės animacijos interaktyvioje visatoje taktilika padeda paversti kalbą kažkuo, ką galima fiziškai paliesti – tai jau ne vien raidės popieriuje ar ekrane.

Žaisdami Vokabulantis, jūs sutinkate du draugus – Kurtą ir Karlą. Jie nepajėgia prisipažinti, kad vienas kitam patinka… ar myli… ar… na, žinote. Taip yra todėl, kad jiems įsimylėjus jų kalba sutrinka ir nustoja veikti.

Tuomet Kurtas ir Karla yra katapultuojami žemyn į Kalbos pasaulį, kur ir vyksta žaidimas. Jums teks vieną po kito spręsti galvosūkius ir padėti atstatyti kalbą į vietą.

Tai yra vieno žaidėjo žaidimas, kuriame jūs valdote Kurtą ir Karlą. Abu jie turi ypatingų galių. Panorėję galite būti tai Kurtu, tai Karla, bet jums teks išspręsti abiejų veikėjų galvosūkius.

Vokabulantis turi poin’t’click (pvz. Macihinarium) ir galvosūkių (pvz. Little Big Planet) žaidimų bruožų, o taip pat primena The Cave, kuris irgi orientuotas į bendradarbiavimą tarp veikėjų sprendžiant galvosūkius.

Žaidimas visų pirma skirtas PC, bet jį galima pritaikyti ir konsolėms bei planšetėms.

Vokabulantis įkvėptas Morteno Sondergaardo sukurto fantastiško žaidimo Word Pharmacy. Jis taip pat yra vienas iš pagrindinių Vokabulantis kūrėjų – kartu su Johanu Oettingeriu ir jo lėlių animacijos studija Wired Fly. Visa produkcija rūpinasi Kong Orange.