02.02. Filmai 02.02. Industrija ir dirbtuvės
10:00
Pikulis filmukų kompiliacija
10:00 - 11:00
* Be dialogų

Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
11:00 - 13:00
* Būtina išankstinė registracija
11:00
Monstriukė Molė
11:15 - 12:30
* Įgarsinta lietuviškai
12:00
13:00
Geriausių Fredrikstad festivalio animacinių filmų programa
13:00 - 14:00
* Orig. kalb. su liet. subtitirais
14:00
Kelso abatijos paslaptis
14:30 - 15:45
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
15:00
16:00
Doloresos ir Gunelės pasaulis
16:00 - 16:45
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai
17:00
Adama
17:00 - 18:30
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais
18:00
19:00
Lietuviškos animacijos programa
Festivalio atidarymas
19:00 - 20:30
* Originalo kalb. su lietuv. ir angl. subtitrais

Nepažįstamieji
20:30 - 21:15
* Be vertimo
20:00
21:00
02.02. Filmai 02.02. Industrija ir dirbtuvės
11:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
11:00 - 13:00
* Būtina išankstinė registracija
12:00

02.02. Industrija ir dirbtuvės

02.02. Filmai 02.02. Industrija ir dirbtuvės
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
02.02. Filmai 02.02. Industrija ir dirbtuvės
10:00
Pikulis filmukų kompiliacija
10:00 - 11:00
* Be dialogų
11:00
Monstriukė Molė
11:15 - 12:30
* Įgarsinta lietuviškai
12:00
13:00
Geriausių Fredrikstad festivalio animacinių filmų programa
13:00 - 14:00
* Orig. kalb. su liet. subtitirais
14:00
Kelso abatijos paslaptis
14:30 - 15:45
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
15:00
16:00
Doloresos ir Gunelės pasaulis
16:00 - 16:45
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai
17:00
Adama
17:00 - 18:30
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais
18:00
19:00
Lietuviškos animacijos programa
Festivalio atidarymas
19:00 - 20:30
* Originalo kalb. su lietuv. ir angl. subtitrais

Nepažįstamieji
20:30 - 21:15
* Be vertimo
20:00
21:00
No events hours available!
No events hours available!
No events available!
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
10:00
Piktieji paukščiai. Filmukai
* Be dialogų
10:00 - 10:35
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Kim Helminen

Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
11:00 - 13:00
* Būtina išankstinė registracija
11:00
Monstriukė Molė
* Įgarsinta lietuviškai
11:00 - 12:15
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Michael Ekblad
12:00
13:00
Kelso abatijos paslaptis
13:00 - 14:15
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Doloresos ir Gunelės pasaulis
14:30 - 15:15
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Sniegas ir stebuklingi medžiai
15:30 - 16:25
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Adama
16:45 - 18:10
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais

Psichonautai, arba pamirštieji vaikai
18:30 - 19:45
* Ispanų su lietuviškais subtitrais
14:00
Pranešimas: Video žaidimas ir lėlinė animacija. Johan Oettinger. Danija
* Įėjimas nemokamas
14:45 - 15:45
** Anglų kalba be vertimo
15:00
16:00

17:00
18:00
19:00
20:00
Komedijų vakaras
20:00 - 21:00
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
No events hours available!
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
11:00
Monstriukė Molė
* Įgarsinta lietuviškai
11:00 - 12:15
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Michael Ekblad
12:00

02.03. Filmai

No events hours available!
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
13:00
Kelso abatijos paslaptis
13:00 - 14:15
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
14:00

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
14:00
Doloresos ir Gunelės pasaulis
14:30 - 15:15
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai
15:00

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
16:00
Adama
16:45 - 18:10
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais
17:00
18:00

02.03. Filmai

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
10:00
Piktieji paukščiai. Filmukai
* Be dialogų
10:00 - 10:35
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Kim Helminen

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
15:00
Sniegas ir stebuklingi medžiai
15:30 - 16:25
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
16:00

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
18:00
Psichonautai, arba pamirštieji vaikai
18:30 - 19:45
* Ispanų su lietuviškais subtitrais
19:00

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
20:00
Komedijų vakaras
20:00 - 21:00
* Orig. kalb. su liet. subtitrais

02.03. Filmai

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
10:00
11:00
12:00
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
14:00
Pranešimas: Video žaidimas ir lėlinė animacija. Johan Oettinger. Danija
* Įėjimas nemokamas
14:45 - 15:45
** Anglų kalba be vertimo
15:00

02.03. Industrijos ir žaidimų diena

02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
16:00
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
16:00
17:00
18:00

02.03. Industrijos ir žaidimų diena

No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
17:00
02.03. Filmai 02.03. Industrijos ir žaidimų diena
11:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
11:00 - 13:00
* Būtina išankstinė registracija
12:00

02.03. Industrijos ir žaidimų diena

No events available!
02.04. Filmai 02.04. Žaidimai ir dirbtuvės 02.04. Industrija
10:00
Pikulis filmukų kompiliacija
* Be dialogų
10:30 - 11:30
** Po seanso - susitikimas su autore Metsämarja Aittokoski
Pranešimas: Iliustruoti žaidimai. Sebastian Stamm, Black Pants Studio, Vokietija
* Įėjimas nemokamas
10:00 - 11:00
** Anglų kalba be vertimo
11:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
12:00 - 16:00
* Būtina išankstinė registracija
12:00
Geriausių Fredrikstad festivalio animacinių filmų programa
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
12:00 - 13:00
** Po seanso - susitikimas su prodiuseriu Johan Edström ir režisieriumi Kristian Pedersen
13:00
Moterų animacijoje programa
13:30 - 14:30
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
14:00
15:00
Psichonautai, arba pamirštieji vaikai
15:00 - 16:15
* Ispanų su lietuviškais subtitrais

Mano, Cukinijos, gyvenimas
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
16:30 - 17:40
** Peržiūra rekomenduojama prieš seminarą/ diskusiją su psichologe sekmadienį 16 val.
16:00
17:00
18:00
Raudonasis vėžlys
18:00 - 19:20
* Be dialogų
19:00
20:00
Nepažįstamieji
20:00 - 20:45
* Be vertimo
21:00
Lietuviškos animacijos programa
21:00 - 22:00
* Originalo kalb. su lietuv. ir angl. subtitrais
02.04. Filmai 02.04. Žaidimai ir dirbtuvės 02.04. Industrija
12:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
12:00 - 16:00
* Būtina išankstinė registracija
13:00
14:00
15:00

02.04. Žaidimai ir dirbtuvės

No events hours available!
02.04. Filmai 02.04. Žaidimai ir dirbtuvės 02.04. Industrija
10:00
Pikulis filmukų kompiliacija
* Be dialogų
10:30 - 11:30
** Po seanso - susitikimas su autore Metsämarja Aittokoski
11:00
12:00
Geriausių Fredrikstad festivalio animacinių filmų programa
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
12:00 - 13:00
** Po seanso - susitikimas su prodiuseriu Johan Edström ir režisieriumi Kristian Pedersen
13:00
Moterų animacijoje programa
13:30 - 14:30
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
14:00
15:00
Psichonautai, arba pamirštieji vaikai
15:00 - 16:15
* Ispanų su lietuviškais subtitrais

Mano, Cukinijos, gyvenimas
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai
16:30 - 17:40
** Peržiūra rekomenduojama prieš seminarą/ diskusiją su psichologe sekmadienį 16 val.
16:00
17:00
18:00
Raudonasis vėžlys
18:00 - 19:20
* Be dialogų
19:00
20:00
Nepažįstamieji
20:00 - 20:45
* Be vertimo
21:00
Lietuviškos animacijos programa
21:00 - 22:00
* Originalo kalb. su lietuv. ir angl. subtitrais
02.04. Filmai 02.04. Žaidimai ir dirbtuvės 02.04. Industrija
10:00
Pranešimas: Iliustruoti žaidimai. Sebastian Stamm, Black Pants Studio, Vokietija
* Įėjimas nemokamas
10:00 - 11:00
** Anglų kalba be vertimo
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
02.04. Filmai 02.04. Žaidimai ir dirbtuvės 02.04. Industrija
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00

02.04. Žaidimai ir dirbtuvės

No events available!
02.05. Filmai 02.05. Dirbtuvės ir seminaras šeimai
09:00
Pikulis filmukų kompiliacija
09:45 - 10:45
* Be dialogų
10:00
11:00
Monstriukė Molė
* Įgarsinta lietuviškai
11:00 - 12:15
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Michael Ekblad

Sniegas ir stebuklingi medžiai
12:30 - 13:25
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Doloresos ir Gunelės pasaulis
13:45 - 14:30
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai
12:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
12:00 - 16:00
* Būtina išankstinė registracija
13:00
14:00
15:00
Kelso abatijos paslaptis
15:00 - 16:15
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Adama
16:30 - 17:55
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais
16:00
Seminaras su psichologe Veronika Mudėnaite-Savickiene. Diskusija tėvams apie animacijos poveikį ir naudą vaikams.
* Lietuvių kalba be vertimo
16:00 - 17:00
** Prieš diskusiją rekomenduojama filmo „Mano, Cukinijos, gyvenimas“ peržiūra *** Seminaras nemokamas
17:00
18:00
Moterų animacijoje programa
18:15 - 19:15
* Orig. kalb. su liet. subtitrais

Komedijų vakaras
19:30 - 20:30
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
19:00
20:00
02.05. Filmai 02.05. Dirbtuvės ir seminaras šeimai
12:00
Stop-kadro animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų.
12:00 - 16:00
* Būtina išankstinė registracija
13:00
14:00
15:00

02.05. Dirbtuvės ir seminaras šeimai

02.05. Filmai 02.05. Dirbtuvės ir seminaras šeimai
16:00
Seminaras su psichologe Veronika Mudėnaite-Savickiene. Diskusija tėvams apie animacijos poveikį ir naudą vaikams.
* Lietuvių kalba be vertimo
16:00 - 17:00
** Prieš diskusiją rekomenduojama filmo „Mano, Cukinijos, gyvenimas“ peržiūra *** Seminaras nemokamas
02.05. Filmai 02.05. Dirbtuvės ir seminaras šeimai
09:00
Pikulis filmukų kompiliacija
09:45 - 10:45
* Be dialogų
10:00
11:00
Monstriukė Molė
* Įgarsinta lietuviškai
11:00 - 12:15
** Po seanso - susitikimas su režisieriumi Michael Ekblad

Sniegas ir stebuklingi medžiai
12:30 - 13:25
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Doloresos ir Gunelės pasaulis
13:45 - 14:30
* Švedų su su lietuvišku įgarsinimu gyvai
12:00
13:00
14:00
15:00
Kelso abatijos paslaptis
15:00 - 16:15
* Prancūzų su lietuvišku įgarsinimu gyvai

Adama
16:30 - 17:55
* Prancūzų su lietuviškais subtitrais
16:00
17:00
18:00
Moterų animacijoje programa
18:15 - 19:15
* Orig. kalb. su liet. subtitrais

Komedijų vakaras
19:30 - 20:30
* Orig. kalb. su liet. subtitrais
19:00
20:00

02.05. Filmai

No events hours available!
No events hours available!
No events available!