Robert Jaszczurowski
pristatys Gdanske įsikūrusią studiją
Apie
Prodiuseris ir režiserius Robert Jaszczurowski pristatys Gdanske įsikūrusią šauniąją animacijos studiją Grupa Smacznego (http://www.g-s.pl/en), kuriamus ir jau sukurtus studijos darbus.
Laikas

12 val.

„Geimifikacija“ – istorinė
perspektyva
Apie

Kas vyksta animacijos ir video žaidimų pasaulyje? Kokios animacijos ir video žaidimų bei efektyvios rinkodaros strategijos, šiandien vadinamos bendriniu terminu „geimifikacija“ („sužaidybinimu“, „žaidyba“, „žaidimizacija“), vyrauja? Apie tai – Žilvino Lilo seminare. Dėl vis didesnio technologijų progreso ypatingą dėmesį profesorius skirs šiuolaikinėms procesorinėms technologijoms (kompiuteriams, išmaniesiems telefonams ir pan.) ir „geimifikacijos“ ateities kryptims.

Žilvinas Lilas (http://labd.khm.de/vCard/16_lilas/vCall/3308/) – eksperimentine 3D animacija ir video žaidimais bei jų technologija besidomintis Kelno (Vokietija) medijų meno akademijos profesorius, vienas iš Paidia instituto (ww.paidia-institute.org) Kelne įkūrėjų, ketverius metus dirbęs pasaulyje gerai žinomoje kompanijoje „Disney“, nuo 2004 dėstantis akademinei bendruomenei, verslo ir vyriausybinėms institucijoms daugiau nei dešimtyje šalių.

Seminarą pristato: „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras

Laikas ir registracija

13 val. Registracija

Gluk Media – projektai, nenusileidžiantys Silicon Valley Kids kūrybai.
Apie
Gluk Media – gimsta projektai, nenusileidžiantys Silicon Valley Kids kūrybai. Tai viena inovatyviausių kūrybinį turinį kuriančių įmonių Lietuvoje. Bartas Polonskis  kalbės apie cutting edge kūrybinių projektų vystymą ir iššūkius. Gluk Media projektus galėsite išbandyti su: Oculus Rift akiniais, Samsung gear,Google cardboard. 
Data / Laikas

15 val.

Wide Wings
Animation
Apie

Komercinės animacijos galimybės Lietuvoje ir užsienyje.

Laikas

16 val.

[ultimate_modal icon_type=”selector” icon=”none” modal_title=”Video” modal_contain=”ult-youtube” modal_on=”ult-button” onload_delay=”2″ btn_size=”sm” btn_bg_color=”#333333″ btn_txt_color=”#ffffff” modal_on_align=”center” btn_text=”VIDEO” txt_color=”#f60f60″ modal_size=”block” modal_style=”overlay-fade” overlay_bg_color=”#333333″ overlay_bg_opacity=”80″ header_text_color=”#333333″ modal_border_width=”2″ modal_border_color=”#333333″ modal_border_radius=”0″]

[/ultimate_modal]

Gugi Media
Knygelė vaikams
Apie

Įdiegus „Gugi lopšinių“ aplikaciją, spausdintos knygelės puslapiuose atgyja animuoti kaukų personažai ir regionų tarmėmis dainuoja autentiškas penkių Lietuvos regionų lopšines. Lietuvos etnografinius regionus skatina pažinti ne tik lopšinės ir skirtingos tarmės, bet ir autentiški drabužiai, kuriais vilki ir animuoti, ir iliustracijose pavaizduoti personažai.

Laikas

17 val.