2023 m. archyvas
„Aware Game Awards“

Šiais metais bandome naują žaidimų programą pavadinimu „Aware Game Awards“ (AGA). Programa skirta tiems žaidimams pademonstruoti ir įvertinti, kurie atkreipia dėmesį į įvairias temas – nuo asmeninių patirčių iki pasaulinių ar socialinių klausimų. Žaidimai, kurie skatina įsitraukimą ir empatiją, padėdami mums geriau suprasti vieniems kitus ir mus supantį pasaulį. Siekiame parodyti savo lankytojams visiškai kitokią, netikėtą žaidimų pusę ir kartu įkvėpti bei įtraukti vietines kūrėjų bendruomenes.
Žiuri: Thorsten S. Wiedemann, Ewa Maria Szczepanowska, Florian Masuth, Andrius Mackevičius, Žygimantas Kudirka

Kuruoja: Ričardas Jaščemskas,Artūras Rumiancevas

Finansuoja:
„Aware Game Awards“
Remėjas:
„Aware Game Awards“
Partneriai:
„Aware Game Awards“
„Aware Game Awards“

Base2
Base2 #

Greitai pasirodys / Sakartvelas

„Base2“ – tai mobilus galvosūkių žaidimas, smagiu ir įtraukiančiu būdu supažindinantis su programavimo pagrindais. Jis skirtas padėti žaidėjams vystyti loginį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, sužinoti, ar jie yra pasiruošę nerti į programavimo pasaulį.

Sukūrė: „FrozenFang Studios“

Psychotic Bathtub
Psychotic Bathtub #

2024 m. / Šveicarija

„Psychotic Bathtub“ iliustruoja Ophelijos patirtį išgyvenant psichozinį sutrikimą jos vonioje. Su aplinka sąveikaujama per jos akis: gali ginčytis su guminiu ančiuku, išgerti vyno, pripilti daugiau vandens. Kiekvienas veiksmas gali nuvesti į mirtį, džiaugsmą ar blogiau – ančiukas paskęsta, vynas virsta nuodais, vonia užtvindoma. Ar sugebėsi rasti išėjimą iš baisiausių savo proto užkaborių? Galbūt ne.

Sukūrė: natsha

Beecarbonize
Beecarbonize #

2023 m. / Čekija

Ar sugebėsi išgelbėti planetą? „Beecarbonize“ – tai nemokamas strateginis aplinkosaugos kortų žaidimas, kuriame priešu tampa klimato kaita. Tyrinėk naujausias technologijas, priimk politinius sprendimus, apsaugok ekosistemas ir modernizuok pramonę, siekdamas sumažinti anglies emisijas. Valdyk turimus resursus ir galbūt pavyks išlikti.

Sukūrė: „Charles Games“

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit #

2022 m. / Lietuva

Milda, mergina iš Čikagos, netikėtai gauna palikimą iš mirusio senelio ir sužino, jog ji yra šeimos paslapties palikuonė ir paskutinė sergėtoja. Sekdama neaiškiomis užuominomis, Milda leidžiasi į galvosūkių kupinas tiesos paieškas. Tai „parodyk ir paspausk“ nuotykių žaidimas, kuriame žaidėjai sužinos apie mažiau ištyrinėtą Europos istoriją.

Sukūrė: „Tag of Joy“

Death From Above
Death From Above #

2023 m. / Suomija, Vokietija

Žaidime „Death From Above“ valdai vienišą Ukrainos karinių dronų operatorių, kovojantį su okupacinėmis rusijos pajėgomis. Pasislėpęs už priešo linijos, kontroliuoji „superdroną“, galintį surasti ir sunaikinti tankus, susigrąžinti ryšio bokštelius, atgauti pagrobtas prekes ir kautis dėl geresnio rytojaus. Slava Ukraini!

Sukūrė: „Rockodile/Lesser Evil“

Naujasis Hanzos kelias
Naujasis Hanzos kelias #

2022 m. / Lietuva

„Naujasis Hanzos kelias“ – tai mobilus žaidimas, sujungiantis izometrinės perspektyvos nuotykius ir grafinę novelę. Pagrindinis veikėjas yra savamokslis archeologas ir istorijos mėgėjas, tyrinėjantis Hanzos lygos palikimą Kauno mieste. Smalsumas atveda į paslaptingą požemį, kuriame jis įstringa praeities miesto laikmečiuose, o į dabartį gali sugrįžti tik suteikęs pagalbą praeityje. Keliaudamas link namų, herojus sutinka daugybę istorinių ir išgalvotų veikėjų, sprendžia paslaptis ir kvestus, sužino apie ryšius, iki šiol siejančius praeitį ir dabartį.

Sukūrė: „Gluk Media“

Late Bird
Late Bird #

2022 m. / Latvija

„Late Bird“ – tai trumpa interaktyvi istorija apie paukščius, filmus, savižudiškas mintis ir nespėjimą užaugti.

Sukūrė: Vladimir Slav

The Missing Parts of Maria Gwozdek
The Missing Parts of Maria Gwozdek #

2023 m. / Estija

„The Missing Parts of Maria Gwozdek“ – tai tamsaus maginės fantastikos stiliaus vizuali novelė apie savo dalių aukojimą dėl siekiamų tikslų. Tiesiogiai.

Sukūrė: „Senokos Games“ / Mikhail Fiadotau

Mother Dear
Mother Dear #

Greitai pasirodys / Sakartvelas

Tyrinėjimo ir nuotykių siužetinis žaidimas. Paslaptingas pasaulis, jungiantis patrauklius vaizdus ir harmoningą muziką. Istorija apie vyro prisiminimus ir vaikystės traumą, stebimą pro elnio akis. Dramatiškas, bet įdomus siužetas, kuris gali sudominti įvairaus amžiaus žaidėjus. Žaidimas, kurį galima žaisti atsipalaidavus ant sofos po sunkios darbo dienos!

Sukūrė: „Zambara Studio“

R00000
R00000 #

Greitai pasirodys / Lietuva

Namų gamybos 360° interaktyvus siaubo filmas. Šviesos! Kamera! Rūsys! Nekalta siela, trokštanti sukurti šiurpinantį namų filmą, suvokia, kad monstras slypi daug giliau, nei kas galėtų pagalvoti. Paleisk kasetę ir atsuk viduje paslėptą siaubą.

Sukūrė: „Weekend Warriors“

We. The Refugees: Ticket to Europe
We. The Refugees: Ticket to Europe #

2023 m. / Lenkija

„We. The Refugees: Ticket to Europe“ yra socialiai įtraukiantis tekstinis RPG žaidimas apie žurnalistą, ieškantį jo karjerai svarbios temos ir tyrinėjantį pabėgėlių iš Afrikos į Europą problemas. Tai tikrų įvykių įkvėpta istorija.

Sukūrė: „Act Zero“