2023 m. archyvas
Svečiai
Animacija
Žadimai / VR
Žiuri
Adel Khan Farooq
Jury
Animation
Adel Khan Farooq #
Režisierius, konkursinės ukrainiečių programos žiuri (Norvegija)
Adelis Khanas Farooqas – animacinių, vaidybinių ir dokumentinių filmų režisierius, taip pat rašytojas ir žurnalistas iš Norvegijos. Jo ilgametražis dokumentinis filmas „Recruiting for Jihad“ (2017 m.) buvo rodytas keliuose svarbiausiuose festivaliuose, tokiuose kaip „Hot Docs“, AFI DOCS, DOC NYC, IDFA, „One World“ (Tarptautiniame žmogaus teisių dokumentinio kino festivalyje) ir CPH:DOX. Naujausią jo filmą – trumpametražį animacinį filmą „Tarakonai“ (2022 m.) – sukūrė „Oskarą“ pelniusi animacijos studija „Mikrofilm“, jo premjera įvyko Zagrebo „Animafest“ festivalyje. Filmas „Tarakonai“ buvo rodytas ir kituose svarbiausiuose animacijos festivaliuose, o šiemet „Monstra“ festivalyje pelnė žiūrovų simpatijų prizą.
Agata Tracevič
Animation
Agata Tracevič #
„Animatest” edukatorė, animatorė, režisierė (Lietuva)
Agata Tracevič – animatorė, menininkė, režisierė. 2023 m. baigė Vilniaus dailės akademijos animacijos programą debiutiniu filmu „Plica polonica“, kuris dabar keliauja po festivalius ir parodas. Taip pat ji turi nemažai patirties animacijos ir meno srityje – dalyvavo parodose, vedė dirbtuves ir paskaitas, turėjo aibę praktikų pas žymius lietuvių animacijos režisierius, kūrė kartu su Eva Rodz animacijas dokumentiniam lietuvių serialui „Andrius Mamontovas: Tyla garse“ ir buvo rotoskopo animatorė Tiboro Bánóczkio ir Saroltos Szabó filmui „White Plastic Sky“. 
Akvilė Bliujūtė – Janušė
Animation
Akvilė Bliujūtė – Janušė #
Prodiuserė (Lietuva)
Akvilė Bliujūtė-Janušė yra animacinių filmų vaikams prodiuserė. Ji taip pat rašo savo scenarijus filmas. Baigusi Middlesex universitetą Londone įgijo pirmąją profesinę patirtį kino srityje Lietuvoje. 2017 metais Akvilė prisijungė prie animacijos studijos „Meinart“. Per šiuos metus ji kūrė įvairius projektus - nuo reklamos, muzikinių vaizdo klipų iki trumpametražių ir ilgametražių animacinių filmų. 
Aleksander Kauch
Games
Aleksander Kauch #
Vyriausiasis technologijų vadovas, „11 bit studios“ (Lenkija)
Vyriausiasis „11 bit studios“ technologijų vadovas, dirbęs beveik prie visų garsiosios Lenkijos studijos žaidimų: „Anomaly“ serijos, „This War of Mine“ ir „Frostpunk“. Dėstė programavimą Varšuvos technologijų universitete ir žaidimų kūrybą Lodzės technologijų universitete. Patyręs programuotojas, žaidimų architektas ir žaidimų kūrėjas. Kolekcionuoja senus žaidimus, domisi žaidimų istorija.
Andrius Jovaiša
Games
Andrius Jovaiša #
Technologijų žurnalistas (Lietuva)
Diskusijos moderatorius. Ilgametis technologijų žurnalistas, žaidimų entuziastas, tinklalaidžių ir radijo laidų kūrėjas. 
Andrius Mackevičius
Games
Jury
Andrius Mackevičius #
Leidybos vadovas, „Nordcurrent“ (Lietuva)
Žaidimų industriją seku jau daugiau kaip 30 metų. Galiausiai žaidimai tapo ne tik pomėgiu, bet ir darbu. „Nordcurrent“ dirbu jau daugiau nei 6 metus, o įmonei įkūrus nepriklausomų žaidimų leidybos padalinį „Nordcurrent Labs“ mano Ilgametės žinios apie rinką bei domėjimasis indi scena leido prisidėti prie šio pirmo PC ir konsolių indi žaidimų leidėjo Lietuvoje, kuriame dirbu leidybos vadovu.
Antanas Skučas
Animation
Jury
Antanas Skučas #
Režisierius, tarptautinės konkursinės programos žiuri (Lietuva)
Antanas Skučas animacijos srityje dirba nuo 2005 m. Debiutinis filmas „Vaikystės dienoraštis“ 2009 m. įvertintas Lietuvos kino akademijos apdovanojimu. 2015 m. jis įkūrė kino produkcijos bendrovę „Tylus kinas“. Be savo kūrybinės veiklos dėsto studentams Vilniaus dailės akademijoje.
Arthur Izakowicz
Animation
Arthur Izakowicz #
Režisierius (Švedija)
Arthuras Izakowiczius pradėjo savo kino kūrėjo karjerą būdamas 11 metų, kai sukūrė debiutinį filmą „Žmogžudystės paslaptis“. Po kelerių metų jis pateikė paraišką ir buvo priimtas į prestižinę Lenkijos nacionalinę kino mokyklą Lodzėje, kur įgijo kinematografijos magistro laipsnį. Ankstyvuoju karjeros etapu Arthurui teko garbė glaudžiai bendradarbiauti su kino industrijos veteranais Mattiasu Montero ir Adamu Beru kaip naujam „Indio Film“ talentui. 
Šiandien Arthurui atstovauja gerbiama agentūra „Social Club Film“ Stokholme. 
Ata Sergey Nowak
Games
Ata Sergey Nowak #
Bendraįkūrėjis ir vykdomasis direktorius, „Torpor Games“ (Vokietija)
Tris kalbas valdantis žaidimų ekspertas, turintis vokiškų ir turkiškų šaknų. Ata pradėjo žaidimų karjerą 2012-aisiais ir prisidėjo prie tokių garsių darbų kaip „Hearts of Iron 3“, „Squad“, „Suzerain“ ir kitų. Kartu su „Torpor Games“ studijos įsteigimu jis sukūrė bendrą „Suzerain“ koncepciją. Jis taip pat įkūrė tarptautinę NVO „Magna Carta“ ir vedė įvairius renginius, tokius kaip „TEDx“ ir „Creative Coffee“. Šiuo metu dirba patarėju kompanijoje „Nowak Advisors“. 
Bernardas Šaknys
Animation
Bernardas Šaknys #
Žurnalistas, animacijos ir vaizdo žaidimų entuziastas, (Lietuva)
Diskusijos moderatorius. Animacijos ir žaidimų entuziastas, paauglystėje pats kūręs mėgėjiškus žaidimus ir animaciją bei užaugęs svajojęs tapti Gordonu Freemanu (žaidimo „Half-Life“ personažas). Kadaise siuntė savo filmukus į festivalį „Pravda“. Kino režisūros kursus iki šiol laiko smagiausia mokymosi patirtimi gyvenime. Nors ir netapo nei režisieriumi, nei programuotoju, nei Gordonu Freemanu (vis dar nenešioja akinių), Bernardas patirtį sėkmingai taiko dirbdamas radijuje ir televizijoje bei iki šiol žaidimus žaidžia ir animaciją žiūri pagarbios nostalgijos kupinomis akimis.
Daniel Maaß
Animation
Daniel Maaß #
Režisierius (Vokietija)
Danielis Maaßas gimė 1990 m. Bogotoje, Kolumbijoje. Jis studijavo vizualinę komunikaciją Kaselio aukštojoje meno mokykloje Vokietijoje ir įgijo animacijos magistro laipsnį. „Begalybė“ yra jo diplominis filmas.
Studijų metu jis taip pat dirbo meno asistentu Kaselio universiteto biologijos didaktikos katedroje, kur atrado savo entuziazmą judesio grafikai. Dabar jis dirba vyresniuoju meno vadovu „AirProfile“, Kaselyje.
Edgaras Janušonis
Animation
Edgaras Janušonis #
Režisierius (Lietuva)
Esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto („VILNIUS TECH“) doktorantas, studijuoju Fundamentinių mokslų fakultete animacijos skaitmeninių technologijų specializaciją. Mano trumpas animacinis filmas „The Crow and The Fox“ bus pristatomas festivalyje „BLON 2023“.
Emilija Dirsytė
Animation
Emilija Dirsytė #
„Animatest” edukatorė, animatorė, menininkė (Lietuva)
Animatorė, menininkė, iliustratorė, 2023 m. baigusi animacijos bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Studijų metais daugiausia dėmesio skyrė vaizdo projekcijoms kurti, eksperimentavimui, animacijos dirbtuvių bei animacijos kursų veikloms. Dalyvavo žaidimų kūrimo procese kaip iliustratorė-dizainerė, atliko praktiką kaip animatorė mokomiesiems vaizdo įrašams. Taip pat dirbo 2D fonų iliustratore. Šiuo metu Emilija toliau užsiima kūryba, edukacija, animacija ir dizainu. 
Eva Rodz
Animation
Eva Rodz #
„Animatest" edukatorė, režisierė, menininkė (Lietuva)
Eva Rodz – menininkė, režisierė, „Animatest“ edukacinio projekto vadovė (daugiau apie projektą: https://www.instagram.com/anima__test/). Nors daugiausia Eva naudoja animaciją kaip šiuolaikinių instaliacijų įrankį (nemažai dalyvauja parodose), ji taip pat pradėjo kurti edukacinės programas bei animacinius filmus. Evos debiutinis filmas „Aš pavargau“ 2022 m. buvo pristatytas BLON animacijos ir vaizdo žaidimų festivalyje bei laimėjo pagrindini prizą lietuvių kūrėjų programoje. Šiuo metu Eva dėsto animaciją būsimiems Vilniaus dailės akademijos studentams, rašo naują scenarijų busimam filmui. 
Ewa Maria Szczepanowska
Games
Jury
Ewa Maria Szczepanowska #
Pavaduojanti rektorė komunikacijai ir naujajai medijai, Varšuvos kino mokykla (Lenkija)
Ewa dirba audiovizualinėje industrijoje nuo 2000-ųjų, 2015 m. prisijungė prie Varšuvos kino mokyklos įvairiems darbams. Šiuo metu atsakinga už akademijos vystymą vaizdo žaidimų ir naujosios medijos srityse, tarp kurių ir edukacinė programa vaizdo žaidimų kūrimo departamentui. Įkūrė „Warsaw Game Jam PRO“ festivalį, teisėjauja „Grand Video Awards“ ir įvairiuose „game jam“ renginiuose, prodiusavo žaidimą „Best Month Ever“. Pelnė specialų „PIXEL AWARDS EUROPE“ apdovanojimą už indėlį į Lenkijos žaidimų industrijos vystymą. 
Florian Masuth
Games
Jury
Florian Masuth #
Žaidimų ir naujų verslų vadovas, „Medianet berlinbrandenburg“ (Vokietija)
Florianas įšoko į pašėlusią žaidimų industrijos karuselę dar būdamas studentu, kai prisijungė prie mažos Vokietijos indi studijos, ir nuo tada nesustojo. Daugiau nei 9 metus patirties industrijoje įvairiose pozicijose, susijusiose su rinkodara, verslo vystymu ir projektų valdymu. 
Gediminas Skyrius
Animation
Gediminas Skyrius #
Iliustratorius (Lietuva)
Gediminas Skyrius yra dailininkas, iliustratorius ir meno direktorius. Pradėjęs karjerą žaidimų industrijoje nuo konceptų bei žaidimo viduje naudojamos grafikos piešimo, Gediminas turi patirties ne vienoje iliustracijos srityje, taip pat animacijos, žaidimų, knygų bei albumų viršelių, printų srityse. Dirbdamas su visa komanda, Gediminas stengiasi sukurti unikalią ir įsimenančią projekto vizualiką. Gediminas yra dirbęs prie filmų „Sniego pastogė“ (2020 m.), „Mora Mora“ (2022 m.), „Po mirties prieš pragarą“ (2017 m.), „Sielų aukcionas. Neįtikėtina Auroros Mardiganian istorija“ (2022 m.).
Gediminas Tarasevičius
Games
Gediminas Tarasevičius #
Direktorius, LŽKA (Lietuva)
Gediminas daugelį metų dirba žaidimų industrijoje. Vadovauja „No Brakes Games“ Vilniaus studijai, yra Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos direktorius. 
Giedrė Burokaitė
Animation
Giedrė Burokaitė #
Prodiuserė (Lietuva)
Giedrė Burokaitė (g. 1985 m.) – kino prodiuserė. Vilniaus universitete įgijo kultūros istorijos ir antropologijos bakalauro laipsnį bei meno vadybos magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2015 m. organizacijoje, veikiančioje kino edukacijos ir restauravimo srityje, VšĮ „Meno avilys“ įkūrė kino gamybos platformą. Giedrė yra prodiusavusi daugelį trumpametražių filmų, ilgametražį dokumentinį filmą „Animus Animalis“ (rež. Aistė Žegulytė), Nacionaliniuose kino apdovanojimuose pelniusį net tris prizus, vienas jų – Metų geriausio dokumentinio filmo. 2019 m. Giedrė kartu su režisieriumi ir animatoriumi Robertu Nevecka įkūrė kino gamybos kompaniją „Akis bado“. Šiemet Giedrės prodiusuotas filmas „Mora Mora“ (rež. Jurga Šeduikytė) Lietuvos nacionaliniuose apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ pripažintas Metų geriausiu animaciniu filmu. 
Gintarė Valevičiūtė-B.
Animation
Jury
Gintarė Valevičiūtė-B. #
Režisierė, konkursinės ukrainiečių programos žiuri (Lietuva)
Gintarė Valevičiūtė-B. – tarpdisciplininio meno kūrėja. Dalyvauja įvairių meno projektų kūrimo procesuose kaip kūrėja, organizatorė, parodų kuratorė, veda kūrybines, meistriškumo dirbtuves. Vilniaus dailės akademijoje baigusi meno aspirantūros studijas, tęsia akademinę, meninę veiklą – dėsto Fotografijos, animacijos ir medijų meno katedroje, aktyviai dalyvauja akademinėje veikloje skleisdama išplėstinės animacinės raiškos galimybes, kūrinius pristato
parodose, kino festivaliuose. Gintarės filmai, videoprojektai pelnė apdovanojimų tarptautiniuose filmų, medijos meno festivaliuose. 
Giorgi Tsartsidze
Games
Giorgi Tsartsidze #
Žaidimų kūrėjas, „FrozenFang Studio“ (Sakartvelas)
Giorgis visada norėjo kurti naujus žaidimus pagal kūrybiškas idėjas. Daugiau nei 3 metus dirba žaidimų industrijoje, 2 metus yra žaismo inžinierius. Dabar kuria edukacinį žaidimą pavadinimu „Base2“ studijoje „FrozenFang“. 
Greta Semionovaitė
Animation
Greta Semionovaitė #
Režisierė (Lietuva)
Animatorė, šiais metais baigusi animacijos kursą Kūrybinių menų universitete. Per 3 metus universitete sukūrė tris trumpametražius filmus, vienas jų – „Šiukšliadėžė“ (2022 m.) – sėkmingai keliauja per įvairius festivalius. Festivalių kelią pradeda ir jos studijų baigiamasis filmas „Mintys apie visatą, kurios tau neleis užmigti“ (2023 m.). Ji savo filmuose telkiasi į personažus, stengiasi išnaudoti tuščios erdvės privalumus.
Gwenola Heck
Animation
Gwenola Heck #
Režisierė (Vokietija)
Gwenola Heck yra pusiau prancūzė, pusiau vokietė animatorė, 1995 m. gimusi Karlsrūhėje, Vokietijoje. Studijavo audiovizualines medijas Štutgarto medijų universitete ir įgijo inžinerijos bakalauro laipsnį. Vėliau dirbo 3D menininke Štutgarte ir Hamburge. Nuo 2019 m. studijuoja animaciją Badeno-Viurtembergo kino akademijoje ir kuria 2D ir stop kadro animacijos filmus.
Gytis Oganauskas
Jury
Gytis Oganauskas #
LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas, konkursinės ukrainiečių programos žiuri (Lietuva)
Gytis Oganauskas jau 30 m. dirba žiniasklaidoje. Pradėjęs karjerą kaip radijo stoties „M-1“ naujienų redaktorius, vėliau ilgus metus dirbo naujienų portalo DELFI vyr. redaktorės pavaduotoju, buvo vienas internetinės televizijos DELFI TV įkūrėjų. Nuo 2018 m. eina Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas ir yra atsakingas už LRT platformų turinį.  
Harry Tuffs
Games
Harry Tuffs #
Rašytojas, bendraįkūrėjis, „Tributary Games“ (Jungtinė Karalystė)
Harry'is Tuffsas – Londone gyvenantis rašytojas ir siužeto dizaineris, „Tributary Games“ bendraįkūrėjis. Studija neseniai išleido socialinį siužetinį vakarėlių žaidimą „King of the Castle“. Anksčiau jis kūrė indi RPG žaidimą „A House of Many Doors“, kurį portalas „Rock Paper Shotgun“ apibūdino kaip „didžiulį rašymo pasiekimą“. Harry taip pat kaip rašytojas konsultavo „Sunless Skies“ ir „Fallen London“, buvo pagrindinis rašytojas „Over the Alps“. 
Ieva Beneckė
Games
Ieva Beneckė #
Žaidimų kūrėja (Lietuva)
Pokalbio moderatorė. Ieva jau beveik dešimtmetį dirba įvairiose Lietuvos žaidimų kūrimo studijose („Nordcurrent“, „SneakyBox“, „Estoty“), kuriose teko būti tiek žaidimų dizainere, tiek prodiusere ar komandos vadove. Ji taip pat buvusi LŽKA valdybos narė, bei žaidimų tinklalaidės „Dievo Režimas/Godmode“ bendrakūrėjė. Ieva itin mėgsta naratyvinius žaidimus su stipria kūrybine vizija ar žinute ir svajoja vieną dieną tokį sukurti. Laisvalaikiu ji miksuoja žaidimų įkvėptus kokteilius ir aprašo juos savo tinklaraštyje (pikubytes.com).
Ieva Luckutė
VR
Games
Animation
Ieva Luckutė #
B2G pardavimų vadovė (Lietuva)
2017 m. baigusi archeologijos studijas pradėjo dirbti muziejų sektoriuje. Po 5 metų darbo edukaciniuose projektuose, renginiuose ir kuriant ekspozicijas meilė technologijoms bei neformaliajam švietimui atvedė į „Gluk Media“ komandą. Šiuo metu padeda valstybiniam sektoriui atrasti inovacijas, edukuoja apie jų teikiamą naudą ir galimybes, kuria projektines koncepcijas ir parduoda technologines svajones muziejams bei kitoms institucijoms visoje Lietuvoje.
Ilya Lorenz Barrett
Animation
Ilya Lorenz Barrett #
Režisierius (Vokietija)
Ilya Lorenzas Barretas gimė 1991 m. Berlyne. Studijavo aukštojoje Berlyno Veisenzės menų mokykloje, baigė vizualinės komunikacijos bakalauro studijas, vėliau dirbo laisvai samdomu animatoriumi ir iliustratoriumi Berlyne bei Niujorke. Nuo 2019 m. studijuoja animaciją Badeno-Viurtembergo kino akademijoje.
Iona McEwan
VR
Games
Iona McEwan #
Režisierė (Jungtinė Karalystė)
Iona McEwan yra Londone įsikūrusios „Alchemy Immersive“ – imersinių dokumentinių filmų kompanijos – kūrybininkė. Ji pasitelkia naujas technologijas, kad rastų inovatyvių metodų pasakoti jaudinančias istorijas prieinamu būdu. Į imersinę mediją atėjo „per aplinkui“, todėl jos projektai apima tarpdisciplininius interesus ir nagrinėja įvairiausias temas: nuo augalų iki išsilaipinimo Mėnulyje.
Jean-François Le Corre
Animation
Jury
Jean-François Le Corre #
Prodiuseris, tarptautinės konkursinės programos žiuri (Prancūzija)
Prodiuseris Jean-François Le Corre  gimė 1965 m. Prancūzijoje. 1998 m. balandį įkūrė prodiuserinę kompaniją „Vivement Lundi !“, kuri užsiima animacinių ir dokumentinių filmų kūrimu.

Kompanija „Vivement Lundi !“ pelnė daugiau nei 500 apdovanojimų, 2011 m. buvo pripažinta geriausiu Prancūzijos televizijos animacijos prodiuseriu, o 2015 m. ir 2023 m. laimėjo „Cartoon Tribute“ apdovanojimą kaip geriausias Europos animacijos prodiuseris.

Kompanija 25 metus kūrė arba koprodiusavo animacinius filmus ir serialus: Laurento Gorgiardo „L'Homme aux Bras Ballants“ (1998 m. Ansio festivalio specialusis prizas), Bruno Collet „Mažasis drakonas“ (2009 m.), Agnès Lecreux serialą „Dimitri“, Emmos de Swaef ir Marko Jameso Roelso „This Magnificent cake!“. 2019 m. jis prodiusavo „Oskarui“ nominuotą trumpametražį animacinį Bruno Collet filmą „Memorable“ ir įstojo į Kino menų ir mokslų akademiją.

„Vivement Lundi !“ koprodiusavo daugybę apdovanojimų pelniusius Jono Poherio Rasmusseno animacinius filmus „FLEE“ ir Alaino Ughetto „No Dogs Or Italians Allowed“.
Partneriai:
Jean-François Le Corre
Jędrzej Napiecek
Games
Jędrzej Napiecek #
Vadovas, „Act Zero“ (Lenkija)
Jędrzejus Napiecekas vadovauja studijai „Act Zero“, taip pat kuria scenarijus filmams bei žaidimams, rašo pjeses ir noveles („Król, który uciekł“). Pabaigė Lodzės filmų mokyklos scenarijaus kūrybos departamentą, kur vėliau dėstė scenarijaus rašymo žaidimams kursą. Dirbo prie įvairių formų TV dokumentikos „ATM Group“, taip pat kaip vienas rašytojų „Platige Image“ prie „Netflix“ skirtos produkcijos. Laimėjo daugybę senarijaus rašymo ir literatūros konkursų. Jędrzej debiutas žaidimų industrijoje – „We. The Refugees: Ticket to Europe“, kur jis buvo pagrindinis scenaristas. 
Joanna Szlembarska
Animation
Joanna Szlembarska #
Režisierė (Lenkija)
Joanna Szlembarska – režisierė, animatorė, Lodzės kino mokyklos absolventė. Savo filmuose ji dažniausiai naudoja stop kadro animaciją, mėgstamiausia technika – lėlių animacija dėl šios medijos „kūniškumo“. Jos darbų tema – žmogaus seksualumą lydintis nerimas. Jos animacijos estetika yra minimalistinė, monochrominė, tačiau sukuria monumentalumo įspūdį.
Juho Maurinen, Santeri Laasanen
Animation
Juho Maurinen, Santeri Laasanen #
Režisieriai (Suomija)
Suomijos kino kūrėjai Maurinenas ir Laasanenas yra įvairiapusiškai talentingi meno, kultūros ir žiniasklaidos srityse. Atsietai nuo savarankiškų karjerų jie kartu dirbo prie daugybės projektų, įskaitant trumpametražius filmus, animaciją ir net muzikinį teatrą. Aistra komedijai, istorijų pasakojimui, „pasidaryk pats“ kultūrai ir gerumo vertinimas juos suvienijo ir pavertė nesustabdoma kūrybine komanda, pasiruošusia papildomai stengtis dėl nerimtų dalykėlių.
Julius Zubavičius
Animation
Julius Zubavičius #
Režisierius (Lietuva)
Julius baigė devynmetę berniukų ir vyrų muzikos mokyklą „Ąžuoliukas“. Nuo 13 m. pradėjo domėtis elektronine muzika ir ją kurti. 2008 m. Julius gavo garso režisieriaus bakalaurą iš Lietuvos teatro ir muzikos akademijos Kino fakulteto. Studijuodamas Julius dalyvavo nemažai tarptautinių kino dirbtuvių, kuriose buvo nominuotas ir apdovanotas už geriausia garsą. Po akademijos profesionali karjera tęsėsi lietuviškose televizijose, kine ir reklamos srityje. 2011 m. Julius emigravo į Londoną praplėsti profesinių perspektyvų. Per 10 m. Londone padarė apie 20 ilgo ir trumpo metro meninių filmų bei dokumentikų. Šiuo metu Julius dirba kaip laisvai samdomas garso režisierius ir kompozitorius Heistingse, Didžiojoje Britanijoje. 
Juliya Kruhliak
Animation
Juliya Kruhliak #
Režisierė (Ukraina)
Nuo 2019 m. vadovauja kultūros ir edukacijos centrui „SvitLytsia“ – Brovarų savivaldybės kultūros ir inovacijų platformos „TepLytsia“ filialui. Mėgsta kurti animaciją. Iš pradžių pieštinę, vėliau plastilininę. Jai vadovaujant buvo sukurti animaciniai filmukai pagal Taraso Ševčenkos, Lesios Ukrainkos eilėraščius įsimintinoms datoms pagerbti. Skulptūrėlės lipdomos su kolektyvu arba institucijos aplinkos vaikais. Dalyvauja Ukrainos ir tarptautiniuose animacijos konkursuose.
Jurgita Rakauskaitė
Animation
Jurgita Rakauskaitė #
Prodiuserė (Lietuva)
Prodiuserė Jurgita Rakauskaitė baigė VU žurnalistikos studijas ir turi sukaupusi
daugiau kaip 10 metų patirtį dirbant TV ir kino industrijoje. Ji įsitikinusi, kad geras
turinys yra svarbiausias sėkmingo projekto elementas.

2015-aisiais Jurgita įkūrė prodiuserinę kompaniją „MAKE IT HAPPEN“. Nuo to laiko ji
prodiusavo dešimtis originalių ir pirktų TV formatų nacionaliniuose TV kanaluose,
dokumentinių filmų, taip pat pirmąjį po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo
sukurtą animacinį serialą „Babaužiukai“.
Justė Michailinaitė
Animation
Justė Michailinaitė #
Prodiuserė (Lietuva)
Justė Michailinaitė yra kylanti Lietuvos prodiuserė, savo patirtį įgijusi dirbdama įvairiose pozicijose kino industrijoje. Šiuo metu Justė dirba su keliais skirtinguose etapuose esančiais projektais ir kaip prodiuserė, ir kaip režisierė.
Laura Vakarė Dubosaitė-Povilaityė
Animation
Laura Vakarė Dubosaitė-Povilaityė #
„Animatest” edukatorė, animatorė, menininkė (Lietuva)
Animatorė, menininkė, neseniai baigusi animacijos bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje ir sėkmingai tęsianti magistro studijas. Studijuodama Laura Vakarė susidomėjo 3D ir fotogrametrija – šioje srityje ir specializuojasi. Šiuo metu menininkė su kolegomis veda „ANIMATEST animacija / medijų menas“ kursus VDA atvirojoje dailės, dizaino ir architektūros mokykloje. 2022 m. Lauros Vakarės kūryba buvo pristatyta Kauno šviesų festivalyje.  
Leander Leutzendorff
Games
Leander Leutzendorff #
Tarpdisciplininis menininkas (Austrija)
Leanderis studijavo Vienos kino akademijoje ir tapybą Miuncheno meno mokykloje. Jo tarpdisciplininė kūryba apima performansus, interaktyvias instaliacijas, skaitmeninius koliažus ir tapybą. Mėgsta tyrinėti tokias temas kaip sąmonė, narcisizmas, žmonių tarpusavio sąveika, dažnai naudoja humorą siekdamas palepinti ar suerzinti auditoriją. Prodiusuoja ir veda vėlyvų pokalbių laidą „THE WEEKEND SHOW“. 
Levan Basharuli
Games
Levan Basharuli #
Žaidimų kūrėjas, „Zambara Studio“ (Sakartvelas)
Levanas yra programinės įrangos inžinierius, taip pat kuriantis žaidimus. Naujausias projektas – siužetinis nuotykių žaidimas „Mother Dear“. 
Liucija Vaisiūnaitė
Animation
Liucija Vaisiūnaitė #
Režisierė (Lietuva)
Liucija Vaisiūnaitė yra daugiadisciplinė menininkė ir kino režisierė iš Lietuvos, šiuo metu gyvenanti Londone. Ji didžiausią dėmesį skiria 2D animacinių filmų ir įtraukiančio meno kūrimui ją stebinčiai auditorijai. Įkvėpimo savo darbams ji semiasi iš kasdienės aplinkos, gyvenimiškų patirčių ir sutiktų žmonių.
Lucie Tvarohová
Games
Lucie Tvarohová #
Žaidimų dailininkė, „Charles Games“ (Čekija)
Lucie Tvarohová yra dailininkė, dirbanti „Charles Games“, atsakinga už pastarųjų studijos žaidimų vizualinį identitetą. Taip pat ji yra patyrusi 3D ir 2D dailininkė, dribusi kitose Čekijos studijose. 
Maciej Stańczyk
Games
Maciej Stańczyk #
Techninis vadovas, dizaineris ir projektų vadovas, „Act Zero“ (Lenkija)
Prieš atrasdamas meilę žaidimų dizainui, Maciejus studijavo grafikos dizainą Lenkijos–Japonijos informacinių technologijų akademijoje Varšuvoje. Jis dirbo su žaidimų kūryba „CD Projekt Red“, „CreativeForge Games“ ir „Fuero Games“. Šiuo metu be veiklos „Act Zero“ jis vadovauja vienam iš projektų Varšuvos studijoje „Vile Monarch“.  
Margarita Valionytė
Animation
Margarita Valionytė #
„Animatest” edukatorė, animatorė, menininkė (Lietuva)
2023 m. baigė VDA animacijos krypties bakalaurą ir nuo 2022 m. kartu su kolegėmis veda animacijos kursus Atvirojoje dailės, dizaino ir architektūros mokykloje. 2021 m. BLON festivalyje pirmą kartą rodė trumpo metro filmą „Eš“, dalyvavo ir tarptautiniuose animacijos festivaliuose-seminaruose, organizuotuose Kelno medijų meno akademijos. Kartu su grupe animacijos studentų 2022 m. Kauno šviesų festivalyje ant pastato projektavo animacines vizualizacijas. 
Marie-Laure Guisset
Animation
Jury
Marie-Laure Guisset #
Animacijos režisierė, animatorė, tarptautinės konkursinės programos žiuri (Belgija)
Marie-Laure Guisset yra Belgijos animatorė, animacijos režisierė ir dėstytoja, gyvenanti Briuselyje.
Studijavo klasikinę animaciją Bornmute ir Dubline, dirbo su įvairiais apdovanojimus pelniusiais projektais, pvz.: „The Triplets of Belleville ", „La mécanique du Coeur“, „Zombillenium“, „The Smurfs“ (serialas).
Neseniai buvo atsakinga už norvegų (bendros gamybos su belgais) filmo „Titina“ (rež. Kajsa Naess) animacijos režisūrą.
Dirbdama įvairiais formatais ir bet kuria technika (2D, 3D kompiuterine), ji mėgsta suteikti personažams gyvybės, sukurti empatiją, o svarbiausia – pasakoti istorijas. Susitelkdama į esmę, ji mėgsta laikytis principo „mažiau yra daugiau“, tačiau pridėdama tą mažą detalę, kuri sukels emociją.
Märten Rattasepp
Games
Märten Rattasepp #
Siužeto dizaineris (Estija)
Märtenas Rattaseppas – buvęs akademikas, tyrėjas ir siužeto dizaineris iš Estijos. Rašė scenarijus tokiems žaidimams kaip „Pentiment“, „Disco Elysium“, „Death and Taxes“ ir būsimam „Broken Alliance“. 2016-aisiais baigė Tartu universiteto literatūros ir kultūros teorijos magistrą, daugiausia dėmesio skyrė postmoderniam / moderniam rašymui, metafikcijai ir istoriografijai. Kai nesikankina rašydamas, mėgsta labai ilgus pasivaikščiojimus ir kilnoti sunkius dalykus iš vienos vietos į kitą, t. y. savanoriauja įvairiuose festivaliuose. 
Martyna Gedvilaitė
Animation
Martyna Gedvilaitė #
Aktorė ir dainininkė (Lietuva)
Aktorė ir dainininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo teatro vaidybą, nuo 2014 m. dirba Nacionaliniame Kauno dramos teatre ir dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose. Įgarsino filmą „Babaužiukai. Septynios fantastiškos istorijos".
Meinardas Valkevičius
Animation
Meinardas Valkevičius #
Režisierius, animatorius, prodiuseris (Lietuva)
Meinardas 2010 m. Vilniaus dailės akademijoje baigė animacijos bakalauro studijas. Baigiamasis akademijos darbas „Netikras mėnulis“ apkeliavo daugybę pasaulinių kino festivalių ir sulaukė didelio dėmesio. 
2012 m. Meinardas įkūrė animacijos studiją „Meinart“, kurios pagrindinė vizija – kurti ryškią ir kūrybišką animaciją, ieškant naujų pasakojimo formų. 
Kaip režisierius, jis sukūrė trumpų animacinių filmų seriją, įskaitant „RGB“, „MEDŽIOKLĖ“ ir „LOOK“. Naujausias jo filmas „PATRIKAS“ buvo išleistas 2022 m. ir dabar keliauja po pasaulio festivalius. 2023 m. kaip režisierius ir prodiuseris sukūrė vieną didžiausių animacinių filmų Lietuvoje – „KAKĖ MAKĖ: MANO FILMAS“. 
Michał Gembicki
Games
Michał Gembicki #
Partneris, „Remote Control Productions“ (Lenkija)
Michałas pradėjo dirbti žaidimų industrijoje 2006-aisiais „CD Projekt“ grupėje ir 10 metų kilo įvairiose produkto valdymo ir rinkodaros pozicijose. 2017-aisiais jis pradėjo steigti nepriklausomą leidėją, kuris 2018-aisiais tapo „Klabater“ ir prisijungė prie Varšuvos akcijų biržos 2019-aisiais. 2022-ųjų pabaigoje Michałas kaip partneris ir „Lesser Evil“ leidybos vadovas prisijungė prie Vokietijoje įkurtos nepriklausomos žaidimų kūrybos studijų šeimos „Remote Control Production GmbH“. Neseniai išleido žaidimą „Death From Above“, kuris yra drąsus bandymas parodyti Ukrainos kovą dėl žaidėjų palaikymo ir dėmesio. 
Privačiai jis yra žaidimų entuziastas ir ypač mėgsta strateginius bei istorinius žaidimus. Be to, yra tradicinio šaudymo iš lanko gerbėjas ir „gykas“ devynmečio sūnaus tėvas! 
Mikhail Fiadotau
Games
Mikhail Fiadotau #
Dėstytojas, Talino universitetas (Estija)
Mikhailas Fiadotau yra edukatorius, tyrėjas ir žaidimų dizaineris, gyvenantis Estijoje. Įvairiais etapais jis dirbo IT žurnalistu, techniniu rašytoju, vertėju, japonų kalbos instruktoriumi, pakaitiniu garso dizaineriu. Apgynęs daktaro laipsnį kultūrinės antropologijos srityje pradėjo aukštojo išsilavinimo karjerą, kuri daugiausia susijusi su žaidimų studijomis ir žaidimų dizainu. Laisvalaikiu mėgsta kurti trumpus siužetinius žaidimus, kuriuos geriausia žaisti tamsoje, kaip kad neseniai „Steam“ pasirodęs „The Missing Parts of Maria Gwozdek“.
Mona Keil
Animation
Mona Keil #
Režisierė (Vokietija)
Mona Keil dirba su eksperimentiniu vaizduojamuoju menu, fokusas – animaciniai filmai. Kadangi ją labiausiai domina analoginis požiūris į vaizdinę medžiagą, jos kūryba apima stop kadro, iškarpinę, pieštą animaciją. Įgijusi vizualiosios komunikacijos bakalauro laipsnį Veimaro Bauhauzo universitete ir animacijos diplomą Badeno-Viurtembergo kino akademijoje, dabar ji dirba laisvai samdoma režisiere ir menininke Leipcige.
Natasha Sebben
Games
Natasha Sebben #
Žaidimų kūrėja (Šveicarija)
Natasha (natsha) yra žaidimų ir siužeto dizainerė. Šiuo metu kuria „Psychotic Bathtub – the Story of an Escalating Mind. And ducks“, daugialinijinį siužetinį žaidimą apie psichozinį sutrikimą. Ir ančiukus. 
Be to, Natasha padeda studijoms kurti jų istorijas. 
Petra Stipetić
Animation
Petra Stipetić #
Režisierė (Vokietija)
Petra Stipetić yra kvalifikuota skulptorė ir pedagogė, savo meilę pasakojimui ji pavertė profesija studijuodama animaciją Kaselyje. Nuo tada sukūrė apdovanojimus pelniusių trumpametražių filmų, kurie buvo rodomi festivaliuose visame pasaulyje. Nuo 2022 m. ji dėsto animaciją ir vizualinį pasakojimą.
Meilę ir talentą kurti įvairiausius personažus ir jų pasaulius Petra Stipetić atrado studijuodama laisvuosius menus Mainco universitete, kur daugiausia dėmesio skyrė skulptūrai. Nuo 2014 m., kai pradėjo vizualinės komunikacijos studijas, koncentruodamasi į animaciją, ji įkvepia savo personažams gyvybę ir leidžia jiems pasakoti savo istorijas. Ji kuria trumpametražius filmus, kurie dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose kino festivaliuose, yra pelnę įvairių apdovanojimų. Nuo 2022 m. ji dėsto animaciją Bylefeldo taikomųjų mokslų universitete.
Pijus Čeikauskas Pidžinas
Animation
Pijus Čeikauskas Pidžinas #
Animatorius (Lietuva)
Nuo animacijos iki gatvės meno. Priragavęs skaitmeninio vaizdo keliasi į realybę ir čia buria viešose erdvėse. Jungia kelias disciplinas tarpusavyje. Universalus menininkas. Šiuo metu aktyviai kuria Klaipėdoje ir dirba su jaunimo užimtumu gatvės meno srityse. 
Povilas Vincentas Jankūnas
Games
Povilas Vincentas Jankūnas #
Žaidimų dizaineris, „Weekend Warriors“ (Lietuva)
Povilas Vincentas Jankūnas – architektas, parodų dizaineris, iliustratorius, komiksų bei žaidimų kūrėjas. 2019 m. baigė architektūros specialybę Vilniaus Gedimino technikos universitete („Vilnius TECH“), tačiau jau nuo studijų metų laisvalaikiu su draugais kuria žaidimus su nepriklausomų žaidimų kolektyvo „Weekend Warriors“ vardu. 2021 m. jo kurtas žaidimas „Utility for the Soul“ buvo nominuotas prestižiniame festivalyje „IndieCade“ bei sulaukė geriausio metų meninio stiliaus įvertinimo Lietuvoje, „LT Game Awards“ apdovanojimuose. Šiuo metu kuria nedidelį psichologinių traumų įkvėptą siaubo žaidimą „R00000“.
Rasa Paukštytė
Jury
Rasa Paukštytė #
Kino kritikė, konkursinės lietuvių programos žiuri (Lietuva)
Rasa Paukštytė gimė 1965 m. rugsėjo 12 d. Klaipėdoje. Studijų metais ir iškart po jų pradėjo bendradarbiauti su įvairia Lietuvos spauda („Kultūros barai“, „Kinas“, „Literatūra ir menas“ etc.), rengti straipsnius apie lietuvių kiną ir teatrą užsienio šalių kataloguose ir leidiniuose.

Pagrindinė profesinė veikla nuo 1988 m. yra kritinių, apžvalginių probleminių straipsnių apie šiuolaikinio kino ir (rečiau) teatro meno reiškinius rašymas, nuolatinis kūrinių recenzavimas specializuotoje ir plačiajai visuomenei skirtoje kultūrinėje spaudoje, taip pat ir kultūriniuose dienraščių prieduose.

R. Paukštytė yra parengusi knygų, skirtų lietuviškam kinui - „Aš nežinau...“ (skirta režisieriui Vytautui Žalakevičiui), „Lietuvos kinematografninkai“ (žinynas); G. Beinoriūtės knygos „Kino operatorius Audrius Kemežys: akimirksnis spalvoms suderinti“ turinio redaktorė.

Žurnalo “Kinas” vyriausioji redaktorė 1998–2008 m., nuo 2004 m. lietuviškų filmų svetainės www.lfc.lt redaktorė.
Rico Possienka
Games
Rico Possienka #
Žaidimų kūrėjas, „Maschinen-Mensch“ (Vokietija)
Rico užaugo Berlyno Kroicbergo rajone 90-aisiais. Susidomėjęs Vokietijos demonstracinėmis ir programišių scenomis, nuo ankstyvo amžiaus norėjo išsiaiškinti, kaip programuojama kompiuterinė grafika. Savarankiškai išmokęs „Turbo Pascal“, „Assembler“ ir „Java“, tarsi tapo žaidimų programuotoju. Po tėvo mirties metė matematikos studijas ir dirbo svetainių dizaineriu, kol gavo žaidimų programuotojo poziciją Berlyno indi studijoje. Laisvalaikiu Rico žaidžia stalo tenisą ir kuria savo žaidimų variklį. Mėgstamiausia žaidimų serija – „Silent Hill“. 
Rimas Sakalauskas
Animation
Rimas Sakalauskas #
Režisierius (Lietuva)
Rimas Sakalauskas – videomenininkas, judančios grafikos dizaineris, dirbantis VR, AR, vaizdo projekcijų srityse.
Robin Baumgarten
Games
Robin Baumgarten #
Kūrėjas ir dailininkas, „Wobbly Labs“ (Vokietija)
Robinas Baumgartenas yra įvairių apdovanojimų pelnęs eksperimentinių techninių žaidimų kūrėjas ir interaktyvių instaliacijų menininkas, reziduojantis Berlyne. Tyrinėjęs dirbtinį intelektą žaidimuose ir dirbęs prie mobilių žaidimų, šiuo metu visą dėmesį skiria žaismingų interaktyvių instaliacijų kūrybai, kurios peržengia ribą tarp žaidimų ir meno, pavyzdžiui, „Line Wobbler“ ir „Wobble Garden“. Naujausi projektai taip pat įtraukia mokslinį aspektą: „Quantum Garden“ ir didesnis tęsinys „Quantum Jungle“ žaismingai, bet kartu moksliškai tiksliai vizualizuoja kvantinę fiziką. 
Rokas Janauskas
Animation
Rokas Janauskas #
Advokatas (Lietuva)
Teisine praktika užsiimu nuo 2007 m. Esu sukaupęs patirtį lyderiaujančioje Baltijos šalių advokatų kontoroje, taip pat esu įgijęs vertingos patirties dirbdamas vienoje pasaulyje lyderiaujančių mokslinių technologijų kompanijų. Šiuo metu turiu savo kontorą. Konsultuoju klientus komercinės ir prekybos teisės klausimais, intelektinės nuosavybės, sutarčių ir viešųjų pirkimų teisės klausimais. Daug dirbu su filmų ir TV prodiuseriais, kūrybiškais verslais ir asmenybėmis. Filmų ir TV prodiuseriams dažniausiai padedu parengti reikiamas sutartis, konsultuoju rengiant paraiškas valstybiniam finansavimui gauti, ginčuose su valstybinį finansavimą skirstančiomis institucijomis, ketinant pasinaudoti mokestine lengvata, apsaugoti intelektinės nuosavybės teises į kūrinį.
Rūta Stalmokaitė
Animation
Rūta Stalmokaitė #
Režisierė (Lietuva)
Rūta Stalmokaitė yra iliustratorė ir animatorė iš Vilniaus. Mokslus baigusi Kembridžo menų mokykloje, Jungtinėje Karalystėje, ji kuria žaismingus, iliustratyvius personažus bei juos animuoja. R. Stalmokaitės kurtas animacinis filmas „O toliau jūs jau žinot“ (angl. „And the Rest You Already Know“) pasirodė jau ne viename tarptautiniame festivalyje. Ji yra pasiryžusi ir toliau garsinti gerą Lietuvos vardą savo meno darbais. Daugiau jų galite rasti: ru-st.com.
Rytis Jadzevičius
Games
Rytis Jadzevičius #
Vadovas, „Fluxo Games“ (Lietuva)
Rytis Jadzevičius yra žinomas Lietuvos žaidimų industrijos veikėjas, įmonės „FLUXO GAMES“ vadovas. Tai nepriklausoma žaidimų kūrimo studija, kuri specializuojasi kurti unikalias žaidimų patirtis tiek PC, tiek mobilioms platformoms. Rytis tai pat yra Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos pirmininkas. Atstovaudamas asociacijai, aktyviai skatina bendradarbiavimą ir ryšius tarp žaidimų kūrėjų Lietuvoje ir ne tik, taip prisidėdamas prie industrijos augimo.
Šarūnas Ledas
Games
Šarūnas Ledas #
Bendraįkūrėjis ir vadovas, „Tag of Joy“ (Lietuva)
Šarūnas Ledas kuria žaidimus jau daugiau kaip 15 metų, o šiuo metu yra nepriklausomos žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“ bendraįkūrėjis ir vadovas. Kompanija nuolat ieško, kaip atnaujinti žaidimų patirtis, ir savo darbais jau yra pelniusi įvairiausių apdovanojimų. Šarūnas taip pat yra Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos narys, su kuria siekia, kad bendraminčiai nuolat bendrautų, padėtų vieni kitiems ir judėtų sėkmės link.
Simona Krasauskienė
Animation
Simona Krasauskienė #
Prodiuserė, rinkodaros ekspertė (Lietuva)
Filmo „Kakė Makė: mano filmas” ir serialo „Kakė Makė” prodiuserė, daugiau nei 3 m. vystanti prekės ženklą „Kakė Makė“ ir „Nelly Jelly“ Lietuvoje bei užsienyje. Taip pat technologijų entuziastė, daugiau nei 10 m. dirba rinkodaros srityje.
Simona Vasytė-Kudakauskė
Animation
Games
Simona Vasytė-Kudakauskė #
Bendraįkūrėjė ir vadovė, „Perfection42“ (Lietuva)
Simona yra „Perfection42“ bendraįkūrėjė ir vadovė. Kompanija vysto DI įrankius, skirtus vizualinei kūrybai. Kartu su komanda ji kuria dirbtinio intelekto įrankius, leidžiančius kuriantiems žmonėms atskleisti istorijas pasitelkiant aukščiausią vaizdo kokybę. 
Tadas Vidmantas
Animation
Tadas Vidmantas #
Scenarijų autorius, režisierius (Lietuva)
Tadas Vidmantas yra scenarijų autorius ir režisierius. Nuo 2001 m. jis sukūrė dešimtis reklamų, „viral“ vaizdo įrašų, muzikinių klipų ir trumpametražių filmų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

2015 m. jis pradėjo kurti ilgametražius filmus ir nuo tada kiekvienais metais sukūrė po vieną. „Trys milijonai eurų“ tapo pelningiausiu visų laikų Lietuvoje sukurtu filmu. 2022 m. jis gavo „Sidabrinę gervę“ už žiūroviškiausią filmą „Naktinė žvejyba“.

„Aš tikiu, kad puiki istorija, įdomūs ir suvokiami personažai bei realistinis dialogas yra svarbiausi kiekvieno filmo komponentai. Jei viskas padaryta teisingai, filmas virsta emocijomis. Tai aš ir parduodu. Aš parduodu emocijas“, – Tadas Vidmantas.
Thorsten S. Wiedemann
Games
Jury
Thorsten S. Wiedemann #
„A MAZE.“ meno vadovas (Vokietija)
Thorstenas S. Wiedemannas yra „A MAZE.“ įkūrėjas ir meno vadovas. Su šiuo tarptautiniu vardu jis rengia ir kuruoja festivalius, parodas bei dirbtuves. Renginiuose susipina žaidimai, jų kultūra, skaitmeninis menas ir žaisminga medija. Jo sukurtas „A MAZE. / Berlin“ – vienas tarptautinių festivalių, pristatančių meniškus žaidimus, žaismingą mediją ir alternatyvią žaidimų kultūrą. Taip pat jis kuria naujus prieštaringus formatus (pvz., „A MAZE. Magazine“, „A MAZE. Pop-ups“, „A MAZE. / SPACE, A MAZE. Train Jam“), kuriuose suteikiama erdvė eksperimentams ir patirčių mainams. Nuo 2012 m. vyksta „A MAZE. Awards“, apdovanojantys meniškus žaidimus šešiose kategorijose. Jo tikslas – tarpdisciplininis ir įvairus diskursas apie XXI a. terpę, užpildant erdves tarp žaismingos medijos, meno ir technologijų. Taip pat yra surengęs „Disconnected“ pasirodymą, kur 48 val. praleido virtualioje realybėje! Šiuo metu gyvena ir dirba Berlyne. 
Vaidas Gecevičius
Games
VR
Vaidas Gecevičius #
Kūrybinis technologas (Lietuva)
Vaidas Gecevičius yra kūrybinis technologas ir skaitmeninių patirčių kūrėjas. Jau dešimtmetį jis dirba su įvairių disciplinų komandomis kurdamas interaktyvius produktus skirtingoms medijoms. Mėgsta tyrinėti naujausias technologijas, formuojančias rytojaus interaktyvias patirtis. 
Vika Ivanova
Animation
Jury
Vika Ivanova #
Režisierė, konkursinės lietuvių programos žiuri (Ukraina)
Vika Ivanova – pradedanti animacijos ir dokumentinių filmų režisierė, gyvenanti Charkive, Ukrainoje. Ji studijuoja meno istoriją ir kultūrą Charkivo Vasilio Karazino vardo universitete. Karjerą pradėjo nuo nespalvotos kino fotografijos, filmavo ir montavo gyvenimo būdo vaizdo įrašus. Šiuo metu kaip prodiuserių komandos narė dirba prie stop kadro animacinio serialo. Animaciniai filmai skiriami Charkivo legendoms ir vietiniams pasakojimams, pateikiami narplioti ir atrasti kaip humoristinės ir nestandartinės istorijos.
Viktoriia Grivina
Animation
Viktoriia Grivina #
Režisierė (Ukraina)
Viktorija Grivina yra scenaristė ir gamybos vadybininkė, rašytoja ir kultūros tyrinėtoja iš Charkivo, Ukrainos. Naujausias jos apsakymas „Mano Azovo jūra“ bus išleistas 2023 m. Šiuo metu ji kuria „Įniršio pasakas“ – trumpų scenarijų seriją, kurioje, pasitelkiant mokslinės fantastikos, magiškojo realizmo ir absurdo komedijos žanrus, apmąstoma plataus masto Rusijos invazija į Ukrainą. „Įniršio pasakos“ yra „Chastorijos“ (stop kadro animacijos serijos) dalis. 
Šiuo metu Viktorija studijuoja doktorantūrą Šv. Andriaus universitete Škotijoje. Jos darbas skirtas mitologinėms ir estetinėms Ukrainos miestų transformacijoms karo metu.
Vilius Petrauskas
Animation
VR
Vilius Petrauskas #
Vizualių koncepcijų kūrėjas, režisierius (Lietuva)
Senas industrijos vilkas, per 15 metų spėjęs padirbėti daugelyje kūrybinės industrijos sferų – VR, žaidimų ir filmų kūrimo srityse. Kaip koncepcijų kūrėjas, Vilius dirbo su daug įdomių režisierių ir žaidimo industrijos profesionalų, padėdamas jiems įgyvendinti kūrybines ambicijas.

Jo pagalba buvo sukurtas VR projektas „Angelų takais“, filmai „Vesper“, „Tarp pilkų debesų“, „Wonka“, „Jurassic World“, žaidimai „God of War Ragnarök“, „Horizon Forbidden West“.

Šiuo metu Vilius režisuoja virtualiosios realybės patirtį baltų mitologijos tema.
Vladimir Slav
Games
Vladimir Slav #
Įkūrėjas, „Coldwild Games“ (Latvija)
Vladimiras profesionaliai kuria žaidimus nuo 2016-ųjų, vadovauja savo kompanijai, o laisvalaikiu vysto individualius projektus su stipriau išreikštais siužeto elementais. Jo tikslas – kurti interaktyvias patirtis, daugiausia dėmesio skiriančias istorijoms pasakoti. 
Vytautas Lukaševičius
Games
Vytautas Lukaševičius #
Žaidimų apžvalgininkas, „Done Right“ (Lietuva)
Pokalbio moderatorius. Vytautas Lukaševičius – ilgametis kompiuterinių žaidimų, žaidimų industrijos apžvalgininkas ir metraštininkas, rašęs į beveik visus žinomus lietuviškus leidinius (nuo „VA PlayStation“ iki „Stuff“). Taip pat Vytautas jau 8 metus aria vagas komunikacijos agentūrose bei ieško kokybiškų sąlyčio taškų tarp kompiuterinių žaidimų ir PR. Šiuo metu Vytautas su ilgamečiu kolega Kazimieru plėtoja savo „passion project“ – vienintelį tokį šiuo metu žaidimų apžvalgų ir naujienų „YouTube“ kanalą Lietuvoje – „Done Right“ (www.doneright.lt).
Xingpei Shen
Animation
Xingpei Shen #
Režisierius (Kinija / JAV)
Xingpei Shen yra apdovanojimų pelnęs nepriklausomas animatorius ir režisierius. Jo trumpametražis filmas „Lotus Lantern“ („Lotoso žibintas“) rodytas tarptautiniuose festivaliuose, pelnė geriausio animacinio filmo apdovanojimą An Arboro kino festivalyje ir Altan Kalio nepriklausomo kino festivalyje. Jo kūriniai rodyti „Tate“ muziejuje, „Arts West“, Šanchajaus kino muziejuje, CHAO meno centre ir RISD muziejuje. Šiuo metu jis dirba ir gyvena Taline, Estijoje, kur baigia kurti savo antrąjį filmą.
Yi Wang
Jury
Animation
Yi Wang #
Festivalio „Queer East“ direktorius, konkursinės lietuvių programos žiuri (Taivanas / Jungtinė Karalystė)
Yi Wang yra Londone vykstančio festivalio „Queer East“ įkūrėjas, direktorius ir programos sudarytojas.  Jame rodomas ribas plečiantis LGBTQ+ kinas, gyvas menas ir judančių vaizdų kūriniai iš Rytų ir Pietryčių Azijos bei jos diasporos bendruomenių. Jis taip pat dirba kultūros ir kūrybos prodiuseriu scenos menų srityje, daugiausia dėmesio skiria marginalizuotiems balsams ir tarpkultūrei produkcijai.
Žilvinas Ledas
Games
Žilvinas Ledas #
Bendraįkūrėjis ir techninis vadovas, „Tag of Joy“ (Lietuva)
Žilvinas Ledas yra informatikos mokslų daktaras ir jau daugiau kaip 12 metų kuria žaidimus. Jis yra vienas žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“ steigėjų bei jos techninis vadovas. „Tag of Joy“ – tai nedidelė, nepriklausoma novatoriškus kompiuterinius žaidimus kurianti kompanija, kuri už savo darbus jau yra pelniusi įvairių tarptautinių apdovanojimų. Taip pat Žilvinas veda kompiuterinių žaidimų kūrimo kursą Vilniaus universitete bei aktyviai dalyvauja Lietuvos žaidimų kūrėjų bendruomenėje.
Žygimantas Kudirka
Games
Jury
Žygimantas Kudirka #
Menininkas (Lietuva)
Menininkas, tekstų autorius ir atlikėjas, apsėstas dirbtinių kalbų, avangardinio repo ir socialinės inžinerijos, muzikos scenoje žinomas kaip Mesijus. „Ex-video“ žaidimų apžvalgininkas žurnaluose „VA Playstation“, „PC Klubas“, „Game.exe“.
Daugiau: kdrk.eu 
Nuotrauka: Paulius Žižliauskas