Dažniausiai užduodami klausimai
💬 Kada ir kur vyksta festivalis? #

BLON Animacijos ir videožaidimų festivalis vyksta Rugsėjo 12-15 d., 2024 m. Klaipėdoje. Festivalio pramogos ir edukaciės veiklos vyksta skirtingose miesto lokacijose. Lokacijų žemėlapį žiūrėkite čia: https://blon.lt/map

💬 Nuo kokio amžiaus rekomenduojama lankytis festivalyje? #

BLON Animacijos ir videožaidimų festivalio programa skirta skirtingoms amžiaus grupėms. Trumpai tariant, programa tinkama vaikams nuo 4 metų. Vaikams skirta programa yra pasiekiama adresu https://blon.lt/junior. Suaugusiems ir jaunimui rekomenduojame edukacines veiklas, apie kurias daugiau informacijos galite rasti adresu https://blon.lt/talks. Festivalyje rasite filmų, kurie yra skirti ir vaikams, ir suaugusiems, o detalų filmų sąrašą galite rasti adresu https://blon.lt/feature.

💬 Ar festivalis yra nemokamas? #

Didžioji dalis festivalio programos yra mokama. Galite įsigyti festivalio pasus ir dalyvauti visuose reginiuose: https://blon.lt/pass arba nusipirkti pavienius bilietus į atskiras festivalio programas, kaip filmai ar virtualios realybės paroda. 🎓 Seminarų, meistrystės dirbtuvių ir kt. edukacinė programa studentams ir moksleiviams — nemokama.

💬 Kur ir kada nusipirkti festivalio pasą? #

Bilietus galima įsigyti tiesiogiai festivalio metu arba iš anksto. Norėdami gauti geriausią kainą, siūlome festivalio bilietą įsigyti iš anksto (išankstinė kaina galioja iki 09.01). Be to, festivalio metu bilietai gali būti išpirkti arba vietų skaičius gali būti ribotas. Festivalio pasą įsigykite čia https://blon.lt/pass

💬 Ar galiu nusipirkti bilietą tik į vieną filmą ar turi pirkti visą pasą? #

Taip, galima nuspirkti bilietą į kiekvieną atskirą filmą ar VR peržiūrą. Jeigu jūs domina konkretus filmas, tai prie kiekvieno filmo yra mygtukas "Pasirinkite seansą". Pasirinkę seansą, nukreipsime jus į bilieto pirkimą. Tačiau rekomenduojame įsigyti festivalio pasą ir mėgautis pilna programa. Daugiau informacijos čia: http://blon.lt/pass

💬 Ar būtina rezervuotis vietą į VR filmų peržiūras? #
  • Rezervacija nėra privaloma, tačiau ją atlikę turėsite užtikrintą vietą Jums patogiu metu. Taip nereikės gaišti laiko stovint eilėje.
  • Rezervacija galioja tik su Pasais, Industrijos akreditacija ir bendra akreditacija.
  • Rezervuoti vietą galima tik ateinančiai dienai. Tą pačią dieną rezervacija negalima
  • Lankytojai su festivalio pasais (4 dienų / šiokiadienių / VR / industrijos) gali rezervuoti vietą visomis festivalio dienomis (12-15 d.). Maksimalus rezervacijų kiekis vienam žmogui — 3 VR filmai per dieną.
  • Festvivalio svečiai su vardinėmis akreditacijomis gali rezervuoti vietą tik šiokiadieniais (12-13 d.). Maksimalus rezervacijų kiekis — 2 VR filmai per dieną. Savaitgalį peržiūros galimos tik gyvoje eilėje, jeigu yra laisvų vietų.
💬 Ar filmai bus lietuvių kalba? #

Pagrindinė festivalio programos kalba – lietuvių. Kai kurie filmai yra įgarsinti lietuviškai, tačiau didžioji dalis yra subtitruota. VR peržiūros yra rodomos anglų kalba, be subtitrų.

💬 Ar galima gauti naujienas e. paštu? #
💬 Turiu papildomų klausimų. Kur man kreiptis? #

Rašykite mums per Facebook Messenger https://m.me/blonfest arba emailu labas [at] blon.lt

Atnaujinta 2024-02-12 15:40:32.80